8 травня у громадах Кременчуцького району відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У заходах та покладанні квітів до пам’ятних місць Меморіалу “Вічно живим” у м. Кременчуці і Братської могили воїнів та пам′ятного знаку загиблим воїнам – односельцям у с. Ялинці, взяли участь начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег ЛЄДНІК та заступник начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Віктор САМОЙЛЕНКО, представники Кременчуцької міської ради, Піщанської територіальної громади, громадськості.

Присутні світлою пам'ятю вшанували самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих у тій війні.

Довідково:

8 травня 2024 року в Україні вперше відзначається День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відповідне рішення було закріплене в Законі України «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років», прийнятому Верховною Радою у 2023 році. Символом 8 травня є червоний мак – міжнародний знак пам’яті про жертви збройних конфліктів.