ГРОМАДЯНИ МОЖУТЬ ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ОБСЛУГОВУВАННЯ МІЖОБЛАСНИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТІВ

Громадяни можуть подати пропозиції щодо обслуговування міжобласних автобусних маршрутів

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України розглядає пропозиції громадян, органів місцевого самоврядування щодо необхідності забезпечення міжобласних автобусних сполучень, а саме:

Зіньків (Полтавська обл.) – Київ, рейси 91/92, Гадяч (Полтавська обл.) – Київ, рейси 167/168, Кегичівка (Харківська обл.) – Полтава, рейси 756/766, Заводське (Полтавська обл.) – Київ, рейси 195/196, Кременчук ( Полтавська обл.) – Успенка (Кіровоградська обл.) рейси 377/378,383/384,387/388.

З метою урахування планів розвитку транспортних сполучень громад та потреб населення Полтавської області, Управління інфраструктури Полтавської обласної військової адміністрації приймає пропозиції щодо необхідності їх обслуговування.

Надсилайте їх на електрону адресу: infrastruktura@adm-pl.gov.ua.