8-ї річниця створення підрозділу патрульної поліції в місті Кременчук

8-а річниця створення підрозділу патрульної поліції в місті Кременчук

Сьогодні, 27.02.2024, з нагоди відзначення 8-ї річниці створення підрозділу патрульної поліції в місті Кременчук, начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег ЛЄДНІК, вручив працівникам підрозділу батальйону патрульної поліції в місті Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції за успішне й сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу забезпечення охорони прав та свобод людини, забезпечення ефективного виконання завдань і функцій поліції, особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України грамотами Кременчуцької районної військової адміністрації.

Ці всі роки ви є поруч з нами, дбаєте про безпеку, рятуєте та надаєте допомогу.

Дякуємо за вашу працю: нелегку, самовіддану, небезпечну та відважну.

Разом рухаємось до Перемоги!

Слава Україні