Чергове засідання робочої групи

Чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».

У Кременчуцькій районній військовій адміністрації 23 січня 2024 року відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». На засіданні розглянуто інформацію виконуючої обов′язки начальника фінансового відділу райвійськадміністрації Тетяни ВОРОНИ щодо можливої закупівлі однією з територіальних громад району вантажних автомобільних причепів за завищеними цінами.

В ході засідання члени робочої групи акцентували увагу на відповідальному підході до проведення закупівель. Прийнято рішення направити усі необхідні матеріали до відповідних органів для подальшого реагування.

Робоча група Кременчуцької райвійськадміністрації «Прозорість і підзвітність» і надалі продовжує аналізувати бюджетні витрати на предмет їх доцільності та прозорості.