Герої не вмирають!

Герої не вмирають!

Сьогодні, 05.07.2024, т.в.о. начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артем ДАЦЕНКО спільно з представниками військової частини А7311 Тетяною ОЛЕКСІЄНКО, Тарасом ПАСТУЩИНИМ, Сергієм БУРЛАКОЮ вручили нагороди (посмертно) сім’ям загиблих захисників.

Старшого солдата Романа Михайловича АРТИКУЛЬНОГО, життя якого обірвалось 14 березня 2024 року, нагороджено (посмертно) Нагрудним знаком «Почесна відзнака командира 145 окремого батальйону територіальної оборони ЗСУ» та Нагрудним знаком  Полтавської обласної ради «За вірність народу України» 1 ступеня.

Солдата Романа Валерійовича КОВАЛЯ, який загинув 11 лютого 2024 року, нагороджено (посмертно) Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України» 1 ступеня.

Співчуття родинам...

Світла пам’ять Героям!