Хто та які послуги можуть отримати?

У Полтавській області ветерани війни можуть отримати 489 послуг. Щоб дізнатися, які послуги доступні в кожній громаді, в Міністерстві у справах ветеранів розробили електронну мапу.

Хто та які послуги можуть отримати?

На е-Карті зібрали послуги, які надаються як на державному так і на місцевому рівні в розрізі кожної області і громади, якими можуть скористатися ветерани та їхні родини, а також члени сімей загиблих військових.

Йдеться про матеріальну підтримку, гуманітарну допомогу, працевлаштування, житлові та медичні програми, програми протезування, підтримки ментального здоров’я, адаптивного спорту, дозвілля та інших послуг, які можуть отримати ветерани війни, їх сім’ї, члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Водночас перелік закладів та послуг доповнюватиметься.

Як користуватися картою?

На карті є змога знайти послуги за громадою, видом послуги або категорією людей, які можуть її отримати. Так можна дізнатися, де саме та які послуги надають, контакти для консультацій.