На Полтавщині 75 учасників НМТ отримали найвищу оцінку – 200 балів
![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gif)
На Полтавщині 75 учасників НМТ отримали найвищу оцінку – 200 балів за підсумками основної сесії.
Про це розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. Із них по дві 200-бальні оцінки мають вісім випускників семи навчальних закладів: Лубенського ліцею «Європейський» – двоє учнів, Полтавської школи №26, Гадяцького профільного ліцею імені Шевченка, Кременчуцького ліцею «Політ», Глобинського ліцею №1 імені Курченка, Великобагачанського та Ялосовецького закладів загальної середньої освіти», – сказав Філіп Пронін.