Нагородили почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий Хрест»

Сьогодні, начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег ЛЄДНІК спільно з начальником Кременчуцького РТЦК та СП підполковником Мирославом ВОЛКОВИМ вручив почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий Хрест» сержанту ТОНКОШКУРУ Богдану Петровичу.

Після початку повномасштабного вторгнення Богдан Тонкошкур одним із перших прийшов до Кременчуцького РТЦК та СП, де був зарахований до Кременчуцького батальйону територіальної оборони. Пізніше виконував бойові завдання на Авдіївському напрямку.

Нагороду отримав за участь в боях за територіальну цілісність та незалежність України, проявлену мужність та вірність українському народу.

Шануємо та пишаємося, дякуємо за службу та відданість країні.