Оздоровлення
![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gif)
За кошти обласного бюджету в межах Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021-2025 роки передбачено санаторно-курортне оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, І категорії, у санаторно-курортних закладах, розташованих на території області.
Зокрема цього року на зазначені цілі спрямовано 4,1 млн грн, що дозволить забезпечити санаторно-курортним оздоровленням 356 осіб.
Протягом весняного періоду учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії були відібрані санаторно-курортні заклади, розташовані на території області, які показані за станом здоров’я, а саме санаторій «Псьол», санаторій «Сосновий Бір», МЦ «Нові Санжари» НГУ, ПрАТ «Миргородкурорт», МРЦ МВС України «Миргород».
За період травень-червень 2024 року 60 людей зазначеної категорії змогли оздоровитись відповідно до заходів обласної програми.