Перевірка робіт по ремонту укриттів в закладах освіти м.Кременчука

Перевірка робіт по ремонту укриттів в закладах освіти м.Кременчука

Вчора, 18 травня 2023 року, начальник КРВА - Олег ЛЄДНІК, в рамках виконання доручення Президента України, перевіряв роботи по ремонту укриттів в закладах освіти Кременчуцької міської територіальної громади разом з мером м.Кременчук – Віталієм МАЛЕЦЬКИМ.

Побували у гімназіях №16 та №27, де роботи з облаштування укриттів наближаються до завершення.

В укриттях проведено ремонти, облаштовано санітарні вузли, вони забезпечені гарячим та холодним водопостачанням, водовідведенням, мережею автономного освітлення, генераторами, меблями.  Створено комфортні і безпечні умови для перебування учасників освітнього процесу у разі необхідності.

На виконання положень Концепції безпеки закладів освіти забезпечуються мінімальні вимоги для належної організації освітнього процесу в захисних спорудах.

Наразі розроблено проектно-кошторисну документацію для проведення капітальних ремонтів та облаштування найпростіших укриттів ще у 14 закладах загальної середньої освіти Кременчуцької громади, у більшій частині з них розпочалися роботи. Роботи заплановано виконати протягом травня-серпня.