20.03.2024 відбулася оперативно-розпорядча нарада у заступника начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артема ДАЦЕНКА з питання про хід підготовки агроформувань Кременчуцького району до посіву ранніх зернових культур.

Начальник відділу агропромислового розвитку, економіки та екології Кременчуцької РВА Олександр КОВАЛЬ відзначив, що у сільськогосподарських підприємствах району під урожай 2024 року посіяно озимих на площі 43753,1 га, однак спостерігається зменшення посівів в цілому на 5608,2 га у порівнянні з 2023 роком.

Проведено підживлення озимих культур: озимої пшениці на площі 28535 га, озимого ріпаку - 9151 га.

Прогнозована площа посіву ранніх зернових культур у районі - 6220 га, ярих зернових 2024 року залишається на рівні посівів минулого року.

Проблем з постачанням паливно мастильних матеріалів в агроформуваннях району під комплекс весняно-польових робіт не має. Однак, в деяких підприємствах відчувається дефіцит кадрів.