Про землекористування на території Кременчуцького району

Про  землекористування на території Кременчуцького району

Сьогодні, 13.02.2024, на оперативно-розпорядчій нараді у заступника начальника Кременчуцької районної військової адміінстрації Артема ДАЦЕНКА розглянуто питання про  землекористування на території Кременчуцького району.

Учасники наради розглянули питання необхідності приведення у відповідність містобудівної документації земель природно – заповідного  фонду (лісокористування) на території Градизької територіальної громади, у зв’язку із зауваженнями до розробленого та затвердженого проєкту землеустрою інвентаризації земель лісогосподарського призначення державної власності.

За результатами засідання ініційовано перед ДП “ЛІСИ УКРАЇНИ” проведення додаткових землевпорядних робіт, спрямованих на усунення можливих помилок у містобудівній документації, з метою збереження використання земель природно-заповідного фонду в межах селища Градизьк Кременчуцького району Полтавської області.