Розширена нарада
![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gif)
15 липня 2024року у Малому залі Кременчуцької РВА під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артема ДАЦЕНКА проведена розширена нарада з головами та заступниками голів територіальних громад, адміністрацією АБ “УКРГАЗБАНК”, спеціалістами медичного центру “Візіум-Кременчук”.
Обговорені питання Кредитування проектів спрямованих на забезпечення енергетичної безпеки об’єктів територіальних громад Кременчуцького району та організації виїзних прийомів населення громад спеціалістами медичного центру “Візіум-Кременчук”.
За підсумками роботи прийняті відповідні рекомендації, які спрямовані на реалізацію піднятих проблем.