Скасований тендер і розірваний договір із підрядником. Результати розгляду двох закупівель Полтавської громади. Йдеться про капремонти ДЮСШ «Полтава» і ДЮСШ №4. По обох фахівці робочої групи «Прозорість і підзвітність» провели аналіз та виявили можливі ризики.

«Щодо закупівлі по ДЮСШ «Полтава» фахівці Бюро економічної безпеки виявили порушення й спрямували замовнику рекомендацію розірвати договір. Громада до неї дослухалася. Підписано додаткову угоду щодо розірвання договору за взаємною згодою сторін», – розповів Філіп Пронін.