Тренінг для представників медіа та комунікаційних служб з першої психологічної допомоги при надзвичайних ситуаціях.

09.02.2024 у районній військовій адміністрації відбувся тренінг для представників медіа та комунікаційних служб з першої психологічної допомоги при надзвичайних ситуаціях.

Захід відбувся на виконання рекомендацій Координаційного центру з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України та у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка ініційована першою леді України Оленою Зеленською.

Під керівництвом тренера-психолога Головного управління ДСНС України у Полтавській області Тетяни ВАТУЛЬОВОЇ учасники тренінгу вчилися дбати про своє психічне здоров’я, долати негативні емоції. Підібрані техніки і вправи здійснюють заспокійливий вплив на розум та емоційний стан.

#Тияк?