У Кременчуцькій РВА провели позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

У Кременчуцькій РВА провели позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

Дякуючи небайдужим мешканцям Кременчуцького району, райвійськадміністрація дізналася про екологічне лихо, яке сталося на прилеглих територіях біля Глобинського цукрового заводу і терміново провела засідання районної комісії ТЕБтаНС.

За результатами якої усю інформацію направили до ПОВА та прийняли рішення про створення робочої групи разом із представниками Глобинської міськради, яка повинна усунути наслідки екологічного лиха.

У свою чергу облвійськадміністрація дала доручення Державній екологічній інспекції виїхати на місце для з’ясування обставин ситуації. Фахівці виявили поля цукрового заводу з неприбраними належним чином, буряковими відходами. Також виявили забруднення ґрунту та сліди рідини з неприємним запахом.

На місце були викликані правоохоронні органи та відкрито кримінальне провадження про порушення природоохоронного законодавства.

Питання стоїть на контролі.