В області до 1 червня родини ВПО, які виховують дітей з інвалідністю, отримають адресну допомогу

Від початку повномасштабного вторгнення Полтавська область прийняла найбільше переселенців. До регіону переїхали 44 тисячі дітей. Аби підтримати сімʼї зі статусом ВПО, які виховують дітей з інвалідністю, на Полтавщині розпочали виплату разової адресної допомоги в межах обласної Програми соціального захисту населення та з нагоди Дня захисту дітей. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«443 сім’ї зі статусом ВПО, які виховують дітей дітей з інвалідністю, отримають до 1 червня грошову виплату на загальну суму 1,77 млн грн. Фінансова допомога надійде на поточний рахунок, відкритий в уповноваженому банку без додаткового звернення до органів соцзахисту населення, на основі інформації в базах даних і реєстрах», – зауважив Дмитро Лунін.