В області триває підготовка до опалювального сезону на 2024-2025 роки.

В області триває підготовка до опалювального сезону на 2024-2025 роки. Команда Полтавської ОВА взяла участь в онлайн-засіданні штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду.

«Розуміємо, що попереду непростий опалювальний період. Працюємо над тим, щоб бути готовими реагувати на різні виклики, – сказав начальник ОВА Філіп Пронін. – Незмінний фокус – стабільна робота підприємств і надання комунальних послуг.

Порушили питання взаємодії з міжнародними партнерами, можливостей для людей і бізнесу скористатися наявними інструментами підтримки, щоб поліпшити енергонезалежність. Наприклад, встановити сонячні панелі, накопичувачі електроенергії чи когенераційні установки».

Також Філіп Пронін наголосив, що підготовку до прийдешнього осінньо-зимового періоду в області розпочали відразу після закінчення попереднього опалювального сезону. Стан виконання робіт постійно на контролі.