Вручили нагороди (посмертно) сім’ям загиблих захисників

Вручили нагороди (посмертно) сім’ям загиблих захисників

Сьогодні, 27.02.2024, заступник начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артем ДАЦЕНКО спільно з начальником Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковником Мирославом ВОЛКОВИМ вручили нагороди (посмертно) сім’ям загиблих захисників.

Відповідно до указів Президента України,  за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено

орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно):

молодшого сержанта ТУРМІЯ Ігоря Васильовича,

солдата КРИВОРУЧКО Валентина Олександровича,

солдата КРИШТАЛЬ Вадима Григоровича.

медаллю “За військову службу Україні” (посмертно):

старшого солдата СПИРИДОНОВА Максима Сергійовича.

Жодні слова не можуть полегшити горе родин, бо такі болючі втрати – це непереборний глибокий сум, який залишається в серці назавжди.

Але допоки в нашій пам’яті залишаються світлі спомини про наших полеглих Героїв – доти вони поруч з нами.

Схиляємо голови перед подвигами Захисників України!

Вічна слава Героям!