Вручили нагороду (посмертно) рідним загиблого захисника

Вручили нагороду (посмертно) рідним загиблого захисника

Сьогодні, 06.05.2024, начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег ЛЄДНІК, спільно із заступником начальника прикордонного загону з морально-психологічного забезпечення Державної прикордонної служби України, полковником Володимиром ГОНЯНИМ, вручили нагороду (посмертно) сім’ї загиблого захисника, сержанта Андрія МИХНА.

Сержант Михно Андрій Євгенович, який загинув 01.08.2023 у районі населеного пункту Новоєгорівка, Харківської області в результаті танкового обстрілу, відповідно до указу Президента України від 29.01.2024 №35/2024: “За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Співчуття сім’ї загиблого.

Світла і вічна пам'ять Герою.

Вічна памʼять захисникам, які віддали життя за Україну!