Юні пожежники Полтавщини змагались за звання кращих

Юні пожежники Полтавщини змагались за звання кращих

Відбулися обласні змагання юних рятувальників-пожежних. У них взяли участь чотири команди з усіх районів Полтавщини. Юні рятувальники пройшли дев'ять етапів. Змагалися в конкурсах «Навчальна тривога», надягання захисного одягу пожежника та спорядження, закріплення рятувальної мотузки та в’язання подвійної рятувальної петлі, гасіння умовної пожежі, надання першої медичної та психологічної допомоги «постраждалому».

Під час змагань діти демонстрували свою майстерність, вдосконалювали вміння володіння технікою, фізичну підготовку, знання основ здоров’я. Учнів привітали представники обласної та міської влади, рятувальники. «Радий вітати всіх учасників змагань. Нашим рятувальникам росте достойна зміна. Всі команди є переможцями, ви проявили свої знання та вміння, продемонстрували свою вправність. Обласна військова адміністрація тісно співпрацює з ДСНС, спільно проводимо різні активності», – зазначив заступник начальника ОВА Антон Чубенко. «Дякую командам за участь. Хотілося, щоб у кожному навчальному закладі області були створені пожежно-рятувальні загони. Під час змагань ви зрозуміли, наскільки важлива професія рятувальника. Дякую вчителям та керівництву освітніх закладів за підтримку», – сказав заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Гришанін.

Учні Вороньківського ліцею імені О.Д. Перелета розповіли, що відповідально готувалися до змагань. Тричі на тиждень відвідували місцеву пожежну частину. Вправи під час тренувань відпрацьовували по кілька разів.

За результатами змагань перше місце посіла команда Вороньківсього ліцею імені О.Д.Перелета, друге – команда Піщанського ліцею, третє – Ромоданівського ліцею. «Отримали позитивні емоції, нових друзів, показали свої вміння. Кожне завдання було цікаве, намагалися все виконати якнайкраще. Вірили в свої сили й перемогли», – розповів учень Вороньківсього ліцею імені О.Д.Перелета Роман Рябах.