Започаткування традиції проведення молитовних сніданків у Кременчуцькому районі
![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gif)
Започаткування традиції проведення молитовних сніданків у Кременчуцькому районі
26 січня 2024 року відбулася нарад у заступника начальника районної військової адміністрації Віктора САМОЙЛЕНКА з питання організації проведення Молитовного сніданку у Кременчуцькому районі.
Метою молитовного сніданку є налагодження співпраці між представниками органів влади та духовенством для консолідації зусиль у розв’язанні суспільних проблем, гуртування у справах, підтримка суспільної злагоди.