Засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»
![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gif)
Засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».
У Кременчуцькій районній військовій адміністрації 02 лютого 2024 року відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». На засіданні розглянуто інформацію виконуючої обов′язки начальника фінансового відділу райвійськадміністрації Тетяни ВОРОНИ щодо можливої закупівлі однією з територіальних громад району тепловізійних приладів та квадрокоптерів за завищеними цінами.
В ході засідання членами робочої групи прийнято рішення після проведення аналізу додаткових документів, подати матеріали на розгляд обласної робочої групи «Прозорість і підзвітність».