Зустріч з агровиробниками Кременчуцького району

Зустріч з агровиробниками Кременчуцького району

Сьогодні, 01.02.2024, під головуванням начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Олега ЛЄДНІКА відбулася зустріч з агровиробниками Кременчуцького району з питань підготовки до проведення весняно-польових робіт.

Зустріч відбулася за участю представників Департаменту агропромислового розвитку обласної військової адміністрації, Головного управління ДПС у Полтавській області, Полтавського обласного центру зайнятості, представники сільськогосподарських підприємств,  фермерських господарств Кременчуцького району.

В ході обговорення були розглянуті проблемні питання підготовки до проведення весняно-польових робіт, порядок дій у разі зупинення реєстрації податкових накладних, розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, перехід або підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи юридичними особами у 2024 році, визначення юридичними особами мінімального податкового зобов′язання.