25 квітня в Кременчуцькому районі відбулися фінальні змагання з футзалу ІІІ районного етапу змагань "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

Змагання розпочались із вшанування пам'яті загиблих Захисників і Захисниць України загальнонаціональною хвилиною мовчання.

В результаті напруженої боротьби на футбольному майданчику, призові місця трійки команд-фіналістів розподілились таким чином:

І місце -  ЗОШ I-III ст.№1 (Горішньоплавнівська територіальна громада);

ІІ місце - Криворудський ліцей (Семенівська територіальна громада);

ІІІ місце - Опорний заклад "Омельницький ліцей" (Омельницька територіальна громада).

Привітав та нагородив переможців та призерів змагань почесний громадянин Кременчуцького району, голова МО ГО "ВФСТ "Колос" у Кременчуцькому районі Андрій ГОРЯЧКОВСЬКИЙ.

Всі учасники змагань додатково отримали цінні подарунки.

Разом -ми сила! Разом до Перемоги!