Фінальні змагання з баскетболу серед юнаків ІІІ районного етапу всеукраїнських змагань "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

Сьогодні, 18 квітня в Кременчуцькому районі відбулися фінальні змагання з баскетболу серед юнаків ІІІ районного етапу всеукраїнських змагань "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

Загальнонаціональною хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Захисників і Захисниць України.

Фіналістів ІІІ етапу змагань привітали заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Володимир ВАСИЛЕНКО та начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег ЛЄДНІК.

Перше місце завоювали баскетболісти з наукового ліцею "Політ" при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії (Кременчуцька тг), друге місце у спортсменів з спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.Бугаєвської (Горішньоплавнівська тг), третє місце у градизької гімназії ім. Героя України О. Білаша.

Вже в травні чемпіон районних змагань буде представляти Кременчуцький район на IV обласному етапі всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч".

Бажаємо усім учасникам наснаги та подальших перемог.

Разом - ми сила! Разом до Перемоги!

#шкільніліги

#разомпереможемо