Фінальні змагання з волейболу серед дівчат і юнаків всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" ІІІ (районний)

02.04.2024 в Кременчуцькому районі ІІІ районний етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом РАЗОМ "ПЕРЕМОЖЕМО" розпочався зі змагань з волейболу. 11 команд юнаків і 10 команд дівчат закладів загальної середньої освіти Кременчуцького району змагались за право представити свій заклад у фінальних змаганнях.

За підсумками двох змагальних днів до фіналу вийшли команди:

Серед дівчат:

- Кременчуцький ліцей №17 "Вибір" ім.М.Г.Неленя (Кременчуцька територіальна громада),

- Спеціалізована ЗОШ №4 (Горішньоплавнівська територіальна громада),

- Омельницький ліцей (Омельницька територіальна громада).

Серед юнаків:

- Кременчуцька гімназія №19 (Кременчуцька територіальна громада),

- Оболонський опорний заклад загальної середньої освіти (Оболонська територіальна громада),

- Спеціалізована ЗОШ №5 ім.Л.І.Бугаєвської (Горішньоплавнівська територіальна громада).

Фінальні змагання з волейболу серед дівчат і юнаків всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" ІІІ (районний) етап за право представляти Кременчуцький район на обласному етапі відбудуться 04.04.2024.

#шкільніліги

#разомпереможемо