Кременчуцький ІІІ районний етап "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" набирає обертів.

15 квітня 2024 року розпочались змагання з баскетболу серед дівчат.

Вісім команд закладів загальної середньої освіти територіальних громад Кременчуцького району змагались за вихід до районного етапу змагань.

Команди були розподілені на дві групи, з яких до фінальної частини виходить по дві команди.

В результаті запеклих баскетбольних поєдинків наших юних красунь, маємо четвірку фіналістів, які вже завтра, 16.04.2024, змагатимуться за вихід до ІV обласного етапу змагань "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч":

- спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім.Л.Бугаєвської (Горішньоплавнівська територіальна громада);

- Бреусівський ліцей (Козельщинська територіальна громада);

- Пронозівська ЗОШ (Градизька територіальна громада);

- Рокитненська гімназія (Омельницька територіальна громада).

Дякуємо кожному, хто долучився.

Бажаємо успіхів у наступному етапі!

Не забуваємо, що лише завдяки нашим захисникам ми маємо таку можливість.

#шкільніліги

#разомпереможемо