Привітання до Дня захисту дітей

Привітання до Дня захисту дітей

День захисту дітей – це щасливе сімейне свято. Другий рік поспіль ми та наші діти зустрічаємо його в умовах повномасштабної війни.

В цей день я хочу особливу увагу звернути на дітей, які втратили своїх батьків, на дітей наших Захисників, які чекають їх вдома та переживають цю страшну розлуку. Діти, ваші татусі та мами – Герої, пишайтеся ними. Вони гордість нашої країни.

Наші діти заслуговують на щасливе мирне життя, де вони спокійно ходитимуть в садочок, навчатимуться в школі, будуть гратися у своїх будинках, не боячись сирен чи вибухів.

Дитинство – найкраща мить нашого життя, пора безтурботності, легкості, незабутніх вражень та здійснення мрій. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день цікавим та незабутнім. А батькам бажаю терпіння та доброти.

Діти – наше майбутнє, майбутнє Кременчуцького району

Начальник Кременчуцької районної військової адміністрації,