Завершилися фінальні змагання з волейболу серед дівчат в рамках всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

04 квітня 2024 року завершились фінальні змагання з волейболу серед дівчат в рамках всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги".

В результаті напруженої боротьби призові місця розподілились таким чином:

І місце - Кременчуцький ліцей №17 "Вибір" ім.М.Г.Неленя (Кременчуцька територіальна громада);

ІІ місце - Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови (Горішньоплавнівська територіальна громада);
ІІІ місце - опорний заклад "Омельницький ліцей" (Омельницька територіальна громада).

Переможців та призерів змагань привітали та нагородили дипломами і медалями: начальник райвійськадміністрації Олег ЛЄДНІК, заступник начальника райвійськадміністрації Артем ДАЦЕНКО та директор гімназії №26 Кременчуцької міської ради Володимир САКУН.

Переможець районного етапу змагань, команда Кременчуцького ліцею №17 "Вибір" ім.М.Г.Неленя вибороли путівку до обласного ІV етапу змагань.