Змагання з баскетболу серед юнаків ІІІ районного етапу "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч"

В Кременчуцькому районі 17 квітня в м.Кременчуці розпочались змагання з баскетболу серед юнаків ІІІ районного етапу "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч", які проводяться за ініціативи Офісу Президента України та розроблені за світовим і європейським досвідом.

У змаганнях взяли участь 10 закладів загальної середньої освіти територіальних громад Кременчуцького району.

Визначилась трійка фіналістів:

- Науковий ліцей "Політ" при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії (Кременчуцька тг);

- спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.Бугаєвської (Горішньоплавнівська тг);

- Градизька гімназія ім. Героя України О. Білаша (Градизька тг).

Фінальні змагання з баскетболу серед юнаків всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" ІІІ (районного) етапу за право представляти Кременчуцький район на обласному етапі відбудуться 18 квітня в м.Кременчук.

Дякуємо учасникам!

Бажаємо нашим юним баскетболістам приємних емоцій від захоплюючої гри.

Разом - ми сила! Разом до Перемоги!

#шкільніліги

#разомпереможемо